Skarpeciak.pl - Codzienność da się ubarwić skarpetkami!
Twoje konto
Twoje zamówienia
Przechowalnia
Czas realizacji

Na przygotowanie i wysłanie Twojego zamówienia potrzebujemy ok. 1 dnia roboczego. Zamówienia złożone i opłacone do godziny 17 będą spakowane tego samego dnia i wysłane rano następnego dnia roboczego.

 

Terminy dostarczenia towaru są zależne od wybranej formy dostawy:

Poczta Polska - od 3 do 7 dni roboczych od dnia nadania.

Paczkomaty - 1-2 dni robocze od dnia nadania.

Kurier - 1 dzień roboczy od dnia nadania.

 

Jeśli wybierzesz odbiór osobisty najpierw skontaktuj się z nami w celu umówienia Odbioru osobistego w naszej siedzibie w Łodzi.

 

Prosimy jednak pamiętaj, że podawany czas realizacji i dostarczenia zamówienia dotyczy dni roboczych. Zatem Twoje zamówienie złożone np. w piątkowy czy sobotni wieczór lub w niedzielę, wyślemy w poniedziałek rano.

 

Gdzie mogę dowiedzieć się kiedy otrzymam przesyłkę? Informację o przewidywanym terminie dostarczenia zamówienia otrzymasz w wiadomości email, wysłanej przez nas w następnym dniu po nadaniu przesyłki. W tej samej wiadomości umieszczony jest również unikalny numer ID zamówienia oraz numer nadawczy paczki kurierskiej.

 

Dodatkowo, w przypadku gdyby wiadomość email nie dotarła, te same informacje o zamówieniu i przesyłce są dostępne na Twoim koncie w Sklepie Internetowym Skarpeciak.pl

 

Oczywiście, w przypadku gdy występują nieprzewidziane problemy z dostępnością towarów, możesz liczyć na kontakt z naszej strony!

© Copyright 2018 by Skarpeciak.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep internetowy Shoper.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl