Skarpeciak.pl - Codzienność da się ubarwić skarpetkami!
Twoje konto
Twoje zamówienia
Przechowalnia

Historia firmy

ULPIO-PLUS zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną skarpet produkowanych przez znane i cenione firmy polskie i zagraniczne. Działamy już od 1981 roku i w tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w branży i zyskaliśmy stałe grono odbiorców, którzy cenią nas za profesjonalną i sprawną obsługę, szybkość i terminowość dostaw oraz atrakcyjne ceny.

Stosowanie wysokiej jakości surowców gwarantuje naszym produktom trwałość, estetyczny wygląd oraz wysokie walory użytkowe. Nasz asortyment obejmuje pełną gamę kolorów i rozmiarów, na każdą kieszeń, dla każdego i na każdą porę roku. W każdym sezonie wzbogacamy naszą ofertę wprowadzając nowe produkty uwzględniające aktualne trendy wzornicze i kolorystyczne w światowej modzie i wychodząc naprzeciw najróżniejszym oczekiwaniom odbiorców.

Dlaczego tak ważne są dobre i odpowiednie skarpetki? Nie zwracamy zazwyczaj uwagi na fakt, że nasze stopy wykonują codziennie ciężką pracę. Obliczono, że przez całe życie przeciętny człowiek trzy razy mógłby okrążyć równik. Codziennie biegniemy do pracy, po zakupy, uprawiamy sport. Nasze nogi narażone są na liczne kontuzje. To na stopach opiera się ciężar naszego ciała. Codziennie pracują i nigdy nie dostają "wolnego". Potrafią znieść więcej niż się spodziewamy i zanieść nas na koniec świata. Dlatego pomóżmy im, pozwólmy im oddychać, odpoczywać i czuć się komfortowo, wybierając dla nich odpowiednie skarpety. Stopy nie mają nic do powiedzenia gdy wybieramy dla nich skarpetki. Dla ich receptorów ważne jest by czuły się niezwykle wygodnie, a dla nas samych by wyglądały ładnie.

Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę skarpet dla każdego bez wyjątku i na każdą okazję. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Codzienność da się ubarwić skarpetkami!

© Copyright 2018 by Skarpeciak.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Sklep internetowy Shoper.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl